Postav si sen - 2. reportáž Chytrý byt, který vám slouží

K druhé reportáži jsme připravili:

Na hlavní stránce máme umístěný banner, který vede na podstránku k TV kampani, zaměřenou na chytré rolety nejen v bytě, automatizaci a zabezpečení domácnosti. Cílem podstránky je dostat koncové uživatele k Vám Somfy Expertům.

Od 13. dubna spouštíme online kampaně zaměřené na předokenní rolety a automatizaci. Bannery, které používáme v rámci této kampaně jsou Vám k dispozici ke stažení níže.

K této konkrétní reportáži jsme připravili celkem 5 příspěvků na naše sociální sítě, včetně článku na Blog s tématem: Chytrý byt se Somfy. Sledujte náš Facebook a Instagram a nenechte si tyto příspěvky uniknout.

Přejít na podstránku
Podklady ke stažení: Postav si sen - 2. reportáž Připravili jsme pro vás bannery v několika velikostech
Předokenní rolety - muž
Stáhnout
Předokenní rolety - žena
Stáhnout
Postav si sen - 1. reportáž Zabezpečení domácnosti nikdy nebylo jednodušší

K první reportáži jsme připravili:

Na hlavní stránce máme umístěný banner jako upoutávku na premiérový díl pořadu Postav si sen! Od úterý 23.2. banner vyměníme za jiný, který povede na podstránku k TV kampani, zaměřenou nejen na zabezpečení domácnosti. Cílem podstránky je dostat koncové uživatele k Vám Somfy Expertům.

Od 22. února jsme spustili online kampaně zaměřené na produkty spojené s touto reportáží (videotelefony, TaHoma a produkty zabezpečení). Bannery, které používáme v rámci této kampaně jsou Vám k dispozici ke stažení níže.

K této konkrétní reportáži jsme připravili celkem 5 příspěvků na naše sociální sítě, které během následujících dnů zveřejníme. Některé z těchto příspěvků jsou zaměřené na vybraný produkt, jiné popisují celkové možnosti zabezpečení domácnosti a také máme příspěvek, který slouží jako upoutávka k pořadu. Sledujte náš Facebook a Instagram a nenechte si tyto příspěvky uniknout.

Přejít na podstránku
Podklady ke stažení: Postav si sen - 1. reportáž Připravili jsme pro vás bannery v několika velikostech
Videotelefony
Stáhnout
TaHoma
Stáhnout