VÍTEJTE V EXPERIENCE CENTRU

NAŠEM INTERAKTIVNÍM SHOWROOMU

Jak nejlépe poznáte naše produkty? Když si je vyzkoušíte naživo!

Navštivte naše špičkově vybavené Experience Centrum, ve kterém na 130m2 najdete všechny novinky, ale i propojenou inteligentní domácnost a různé způsoby jejího ovládání. 

Centrem vás dle osobních požadavků provedou profesionálové, kteří zároveň zodpoví vaše dotazy. Zážitková prezentace produktů je vhodná pro jednotlivce, vzít k nám však můžete i své zákazníky či obchodní partnery. 

VĚŘÍME V SÍLU INOVACÍ

NOVINKY V EXPERIENCE CENTRU

Do Experience Centra neustále přidáváme nejen nové produkty Somfy...

Door Keeper
Somfy Door Keeper je unikátní řešení pro správu přístupů do domácnosti. Propojení se systémy Somfy Protect a Somfy TaHoma pro co nejvyšší komfort.
Door Keeper
O produktu
TaHoma switch
Inteligentní řízení domácnosti - ovládejte vše pohodlně ze svého mobilu, tabletu, hlasovým asistentem nebo stisknutím integrovaných tlačítek.
TaHoma switch
O produktu
Termostat io
Termostat io je řešení pro inteligentní řízení vytápění jednotlivých místností s mnoha pokročilými funkcemi.
Termostat io
O produktu

...ale také produkty našich partnerů.
Přijďte si je vyzkoušet v praxi!

Philips Hue
Bezdrátové a chytré osvětlení od společnosti Philips. Propojte své osvětlení s TaHoma® a ovládejte celou svou domácnost jedním dotykem.
Philips Hue
Zjistit více
Velux střešní okno
Ovládejte pohodlně odkudkoliv vaše střešní okno Velux. Vytvořte si scénáře v TaHoma® a zavřete okno v případě deště, větru nebo zatáhněte roletu př...
Velux střešní okno
Zjistit více
Hitachi klimatizace
Vychlaďte si váš domov v nejteplejších dnech. Nebo si jej vyhřejte v chladných zimních dnech. Připojte si jednotku Hitachi snadno a rychle do systé...
Hitachi klimatizace
Zjistit více
Apple HomeKit
Ovládejte snadno svá domácí zařízení Somfy pomocí Siri nebo Apple aplikace Domácnost díky kompatibilitě systému TaHoma® s Apple HomeKitem!
Apple HomeKit
Zjistit více
Google Home
Pomocí aplikace Google Asistent můžete hlasem ovládat propojená zařízení, která jste nastavili v aplikaci TaHoma®. Doma pomocí propojených reproduk...
Google Home
Zjistit více
SOMFY OPEN DAYS

SOMFY OPEN DAYS

Den otevřených dveří pro zákazníky

Od roku 2019 pořádáme pravidelně v květnu a říjnu SOMFY OPEN DAYS, tedy Dny otevřených dveří pro koncové zákazníky. Cílem je ukázat zákazníkům možnosti a výhody automatizace a propojit je s našimi certifikovanými prodejci Somfy Experty. V rámci OPEN DAYS si zákazníci mohou výhodně zakoupit vybrané produkty.
Prohlédněte si jak OPEN DAYS probíhaly
Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Pro naše partnery

Ve středu 14. listopadu 2018 jsme pořádali pro Vás, naše Somfy Experty, první Den otevřených dveří. Cílem bylo představit Vám nové produkty za rok 2018, které jsme do našeho interaktivního showroomu přidali. Mimo to, jsme si pro Vás přichystali i novinku pro rok 2019! Novou outdoorovou kameru.
Podívejte se na více fotek
Podívejte se, jak jsme oslavili otevíračku Experience Centra
V červnu 2017 jsme slavnostně otevřeli náš interaktivní showroom - Experience Centrum. Jak probíhala oslava se můžete podívat ve videu nebo si prohlédnout fotografie na našem Facebooku.
Prohlédnout fotky

Jsme tu pro vás

Stavte se

Pondělí - Čtvrtek: 9:00 – 12:00 12:30 - 17:00
Pátek: 9:00 – 12:00 12:30 - 14:30

Bavorská 2780/2
Praha 5 - Stodůlky
155 00

Tel.: +420 267 910 007